Firma Interim PM sp. z.o.o. odpowiedzialna była za zweryfikowanie założeń sprzedażowo biznesowych, generowanie leadów i umawianie spotkań handlowych dla AMAGE Systems.

Cel kampanii

wybranie firm do kontaktu z branży budowlanej oraz firm z ruchem ciągłym (firmy produkcyjne oraz te, które mają na zakładzie ruch nieprzerwany). 

 

Działania jakie zostały podjęte to dotarcie bezpośrednio do osób odpowiadających za pełen cykl życia inwestycji przemysłowej (projekt oraz realizacja) w branży budowlanej – dyrektor budowy / budów, dyrektor ds. inwestycji, dyrektor. ds eksploatacji oraz w zakładach produkcyjnych – dyrektor techniczny. 

 

Ponadto praca zespołu polegała na zbudowaniu bazy potencjalnych klientów na podstawie określonej przez nas grupy oraz skontaktowanie wytypowanych firm przez nas, ułożeniu komunikatu oraz dotarciu do osoby decyzyjnej za dany temat. 

 

W trakcie trzymiesięcznej współpracy został ułożony proces umawiania spotkań, przez co bezpośrednio po współpracy mogliśmy przejąć działania i ciąg kontaktu z klientami. Dostaliśmy feedback rynkowy, z jakich narzędzi korzystają nasi klienci, jak rynek reaguje na nowinki technologiczne, jak docierać do naszych osób decyzyjnych oraz gdzie pojawiają się wyzwania z tym związane. 

 

Zespół Interim PM wykazał się dużą proaktywnością oraz elastycznością, w porę reagując choćby na feedback otrzymywany od grupy docelowej w trakcie kampanii. 

 

Działania zespołu okazały się na tyle skuteczne, iż przyniosły nam 46 wartościowych spotkań handlowych, a wiele firm jest wciąż w kontakcie i wciąż można wykorzystać pozyskane informacje do dalszego umawiania spotkań. Cała współpraca wpłynęła na dużo lepszą świadomość rynku oraz potrzeb klientów. 

Efekt:

  • Kampania trwająca 3 miesiące
  • Zbudowanie bazy potencjalnych odbiorców, według wytycznych przygotowanych przez klienta
  • Feedback rynkowy – reakcja na nowinki technologiczne
  • 46 wartościowych spotkań handlowych 
  • Rozwój działań handlowych i pozyskanie nowych klientów dla firmy

Jak możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się sposób, w jaki pomagamy innym pozyskiwać nowych klientów? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co wspólnie możemy przygotować dla Twojej firmy.