Generowanie leadów B2B to nasza specjalność! Zajmujemy się audytem projektów biznesowych i sprzedaży B2B, działając również jako zewnętrzny dział handlowy dla firm. Jeśli zależy Ci na dotarciu do konkretnej grupy docelowej i szukasz doświadczonych managerów – jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Wykorzystując sprawdzone kanały dotarcia, pomagamy naszym Partnerom nawiązywać relacje biznesowe, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać wyniki sprzedaży.

Jak generować leady?

W ramach swoich działań, zawsze dobieramy najskuteczniejszą metodę dotarcia do grupy docelowej, korzystając przy tym z 3 kanałów:

✓ LinkedIn – identyfikujemy sektor, w którym działa Twoja grupa docelowa i nawiązujemy bezpośredni kontakt,

Cold Calling – docieramy do osób decyzyjnych, a także managerów najwyższej klasy, którzy są obecnie aktywni zawodowo i aranżujemy spotkanie,

Cold Mailing dzięki spersonalizowanej kampanii, docieramy do potencjalnego Klienta i poznajemy jego opinię na temat produktu lub usługi.

Ale to jeszcze nie wszystko! Czuwamy również nad komunikacją produktu / usługi, konsultujemy cykl życia lead’ów oraz pomagamy precyzyjnie zdefiniować idealną grupę docelową. W rezultacie zwiększamy ilość wygenerowanych leadów sprzedażowych, a Tobie znika jeden problem z głowy.

Dlaczego warto nam zaufać w generowaniu leadów sprzedażowych?

Bo dzięki krzyżowaniu ze sobą kanałów (CC + CM), pomagamy w zmaksymalizowaniu szans dotarcia i nawiązaniu relacji biznesowej z osobą decyzyjną w danej firmie, zwłaszcza jeżeli grupa Klientów jest relatywnie niewielka. Dzięki temu proces generowania leadów handlowych okazuje się prosty i przyjemny. Co więcej, pozyskujemy tylko wartościowe leady sprzedażowe – potencjalnych klientów zainteresowanych produktem/usługą – a to oznacza większą sprzedaż przy jednoczesnej redukcji kosztów marketingowych.

W swoich działaniach posługujemy się metodą outbound marketing, czyli korzystamy z tzw. „marketingu wychodzącego”, który koncentruje się na poszukiwaniu Klientów i budowaniu długofalowych relacji. To my wychodzimy z inicjatywą i inicjujemy kontakt z potencjalnym zainteresowanym, dzięki czemu czuje się zaopiekowany. A w dalszej perspektywie prowadzimy do aranżowania spotkań biznesowych. To one mają wymierny wpływ na wysokość generowanej sprzedaży, a ich liczba często decyduje o zrealizowanych transakcjach.

Jak wygląda generowanie leadów B2B?

 • Poznamy szczegółowo Twój produkt, oczekiwania i cele
 • Precyzyjnie zdefiniujemy grupę docelową, osoby decyzyjne i ich gotowość do zakupu
 • Zaproponujemy kanały dotarcia
 • Zbudujemy komunikację dla Twojego produktu
 • Ułożymy lejek sprzedażowy i proces handlowy
 • Wypracujemy z Tobą model biznesowy
 • Zweryfikujemy, jak rynek reaguje na Twój produkt
 • Dostarczymy Ci raport z działań wraz z danymi liczbowymi, wnioskami i rekomendacjami

Generowanie leadów – cena

Zastanawiasz się, czy stać Cię na pokrycie kosztów zewnętrznej firmy, która wygeneruje dla Ciebie leady B2B? Zanim zaczniesz kalkulować – skontaktuj się z nami w sprawie wstępnej wyceny. Podczas rozmowy telefonicznej dopytamy Cię o Twoje cele sprzedażowe, specyfikę branży i osoby, do których chciałbyś dotrzeć. A nawet jeśli jeszcze nie do końca będziesz mógł sprecyzować grupę docelową – zajmiemy się tym za Ciebie. Dlatego: nawiąż z nami kontakt, poznaj szczegóły oferty, a dopiero po rozmowie podejmij decyzję czy chciałbyś nawiązać dłuższą współpracę. Tym, co już teraz możemy Ci zagwarantować są:

 • lepsze relacje z potencjalnymi i przyszłymi Klientami (zdobędziesz bezcenne zaufanie, dzięki czemu staniesz się w ich oczach profesjonalistą, doradcą – a nie tylko sprzedawcą),
 • wzrost skuteczności działań marketingowych (skupimy się na określonej grupie docelowej),
 • oszczędność czasu i pieniędzy (skierujemy przekaz do odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą).

Generuj leady i zacznij sprzedawać

Nie trać czasu na generowanie leadów, my zdobędziemy je za Ciebie. Przeprowadziliśmy ponad 14 000 godzin rozmów handlowych, wygenerowaliśmy ponad 6 000 leadów B2B, docieramy do międzynarodowych korporacji z sektora BPO/SSC i dużych firm, zatrudniających co najmniej 100 pracowników. Mamy też doświadczenie w docieraniu do sektora publicznego i prywatnego oraz wiedzę na temat tego, jak skutecznie zaprezentować Twój produkt. Dlatego czekamy już tylko na Ciebie – wypełnij formularz i zacznij napełniać swój lejek sprzedażowy razem z nami! 

 

Skontaktuj się z nami!