Salwis to zespół złożony z doświadczonych ekspertów i inżynierów, którzy specjalizują się w tworzeniu rozwiązań w branży energetycznej. Firma posiada rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić do 30% kosztów produkcji w skali roku. Działania te skierowane są do firm produkcyjnych.

Zespół Interim Project Managers wspomagał proces umawiania spotkań handlowych metodą cold callingu. Działania te polegały na ułożeniu skutecznego komunikatu, dotarcie do osób odpowiedzialnych w firmach za produkcję oraz inwestycje i umówienie rozmowy handlowej dla zespołu sprzedażowego Salwis. 

 

Cel współpracy: 

Dotarcie do osób decyzyjnych w firmach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego i dostarczenie spotkań handlowych z Właścicielem, Kierownikiem Produkcji, Dyrektorem Produkcji, a także z osobą odpowiedzialną za inwestycje

 

Zakres współpracy:
 

  • Ułożenie komunikacji oraz procesu dotarcia do osoby decyzyjnej, drogą telefoniczną i mailową 
  • Docieranie do osób decyzyjnych, budowanie relacji oraz umawianie spotkań oraz rozmów handlowych 
  • Bieżąca obserwacja procesu oraz elastyczne dostosowanie go do informacji zwrotnej oraz wniosków zespołu sprzedażowego Salwis 

Efekt:

  • Wypracowanie procesu dotarcia do potencjalnego klienta i skuteczne umówienie z nim spotkania handlowego
  • Skontaktowanie 920 firm, z czego 549 rozmów odbyło się z osobą decyzyjną
  • Dostarczenie 119 rozmów handlowych oraz zbudowanie relacji do dalszej współpracy
  • Sprzedaż usług Salwis w firmach, z którymi odbyło się spotkanie dostarczone przez zespół Interim PM

Jak możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się sposób, w jaki pomagamy innym pozyskiwać nowych klientów? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co wspólnie możemy przygotować dla Twojej firmy.