Skillveo to szkoleniowa platforma on-line wspierające rozwój pracowników. Jest ona kierowana do polskich firm z sektora MŚP, które zatrudniają ponad 100 pracowników, ale również do międzynarodowych korporacji.

Wdrożenie Skillveo sprzyja wzrostowi efektywności pracowników, którzy mają możliwość ciągłego rozwoju i dostępu do aktualnej wiedzy z zakresów takich jak Microsoft Office, sprzedaż, zarządzanie i z wielu innych kompetencji miękkich.

Skillveo korzysta z usług firmy Interim Project Managers w zakresie umawiania spotkań handlowych przy zastosowaniu Cold Callingu oraz Cold Mailingu. Od momentu nawiązania współpracy, proces sprzedaży w firmie Skillveo opiera się w dużym stopniu handlowców dostarczonych przez tę właśnie firmę.

Oprócz samego pozyskiwania spotkań handlowych Skillveo rozszerzyło współpracę o odbywanie spotkań handlowych oraz finalizowanie całego procesu sprzedażowego przez handlowców firmy Interim Project Managers.

Cel współpracy:

Dostarczanie 30 spotkań handlowych miesięcznie, pozwalających na zweryfikowanie założeń dotyczących grupy docelowej dla firmy Skillveo w celu ustalenia profilu klienta dla produktu, stworzenia procesu sprzedaży B2B oraz wyskalowaniu tych działań.

Zakres współpracy:

  • Liczba dostarczonych spotkań handlowych: 60 – 100 spotkań miesięcznie
  • Liczba odbywanych spotkań handlowych przez handlowców interim PM:  60 – 100
  • Rozwinięcie procesu sprzedażowego B2B oraz pozyskiwanie nowych klientów dla Skillveo
  • Finalizacja procesu sprzedażowego, przydzielanie dostępów testowych do platformy oraz sprzedaż produktu zainteresowanym firmom
  • Liczba handlowców zaangażowanych w proces: 4

Efekt:

  • Wzrost liczby spotkań handlowych z miesiąca na miesiąc, zwiększenie skuteczności skryptów oraz procesu prowadzenia rozmowy handlowej
  • Zrealizowanie celu w postaci co najmniej 100 odbytych spotkań handlowych (102 dostarczone spotkania)
  • Opieka nad pozostałymi leadami finalizacja procesu sprzedażowego (pozyskiwanie klientów dla Skillveo)
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju procesu handlowego firmy Skillveo

Jak możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się sposób, w jaki pomagamy innym pozyskiwać nowych klientów? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co wspólnie możemy przygotować dla Twojej firmy.