NASI KLIENCI

REFERENCJE

Paweł Kondera
Dyrektor Zarządzający Zehnder

Dzięki współpracy z firmą Interim Sales Managers udało nam się zwiększyć ilość odbywanych spotkań oraz nawiązać nowe kontakty handlowe, co w konsekwencji doprowadziło do zwiększenia sprzedaży. Działania zespołu Interim uważam, za bardzo skuteczne.

Aleksandra Latocha
Marketing Department Coordinator APA Group

Zlecone przez nas zadanie dotyczyło generowania leadów B2B z obszaru efektywności energetycznej. Etap przygotowań był wnikliwą analizą naszych potrzeb, a sama kampania była okresowo optymalizowana zgodnie z naszymi uwagami, Zastosowaną metodykę uważamy za skuteczną. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu wykonywanych usług i serdecznie polecamy usługi zespołu Interim.

Tomasz Łazowski
B2B & Loyalty and Incentive Manager Philips Polska

Współpraca przebiega zgodnie z założeniami – osiągane wyniki niejednokrotnie przekraczały zakładane progi. Dzięki prowadzonym przez Interim działaniom docieramy do interesujących nas firm i budujemy nowe relacje biznesowe.

Maciej Wolski
Country Manager Adway AI

Wchodząc na nowy rynek z innowacyjnym produktem, Interim Sales pomogło w znalezieniu nowych klientów i umówili ciekawe rozmowy handlowe. Dołożyli wszelkich starań, aby przygotować się merytorycznie do przeprowadzenia kampanii i dostosowywali swoje działania podczas jej trwania aby osiągnąć jak największy współczynnik konwersji. Serdecznie polecam.

Robert Bernaciak
CEO / Business Development Director Performance Labs Polska

Nawiązanie współpracy z firmą Interim przyczyniło się do zwiększenia liczby spotkań z potencjalnymi klientami oraz pozwoliło na nawiązanie relacji i możliwość współpracy w przyszłości. Zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę!

Vadym Melnyk
CEO & Founder Cervi Robotics, CO- Founder ServoCode

Interim to zespół doświadczonych i zaangażowanych managerów, świetnie znający biznes i potrzeby klientów z różnych branż. Potrafią doradzić i zaproponować skuteczne rozwiązania w ramach docierania do konkretnych firm, a co za tym idzie wypracować skuteczny proces handlowy.

Piotr Drac
Prezes Zarządu Advisio Poland

Nawiązanie współpracy zwiększyło świadomość marki Advisio wśród największych polskich przedsiębiorstw, a także przyczyniło się do nawiązania relacji z częścią z nich. Działania z firmą Interim były projektem pilotażowym, jednak wypracowanie skutecznego procesu dotarcia do klienta zaowocowało stałą współpracą w zakresie umawiania spotkań handlowych.

Dawid Bychawski
Chief Operating Officer, Skillveo

Działania firmy Interim przyczyniły się do comiesięcznego wzrostu liczby spotkań handlowych o 110%, co również spowodowało wysoki wzrost sprzedaży. Sam zespół oddelegowany do naszego projektu wykazał się dużym zaangażowaniem w rozwój produktu oraz profesjonalnym podejściem do klienta

Przemysław Kadula
CEO & Founder Talent Place i Skillveo

Na szczególną uwagę zasługuję indywidualne oraz partnerskie podejście prezentowane przez firmę Interim. Jestem przekonany, że to dzięki tej postawie udało nam się osiągnąć 100% realizacji celów w bardzo krótkim czasie.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ